Спорт Євро-2020

Євро-2020: Збірна Австрії вирвала перемогу у Північної Македонії (Відео)

21:40 13 чер 2021.  923 Читайте на: УКР РУС

13 червня, в групі С збірна Австрії перемогла Північну Македонію з рахунком - 3:1.

На Національному стадіоні у Бухаресті суперники обмінялися голами в першому таймі, повідомляє «Укрінформ».

На 18-й хвилині відзначився австрійський захисник Штефан Лайнер. А через десять хвилин рахунок зрівняв лідер македонців 37-річний нападник Горан Пандєв.

На 78-й хвилині вивів вперед збірну Австрії форвард Міхаель Грегоріч. Закріпив успіх австрійців гол нападника Марко Арнаутовича.

В іншому матчі групи С в Амстердамі сьогодні зустрінуться збірні Нідерландів і України. Зустріч розпочнеться о 22:00 на «Йохан Кройф Арені» в Амстердамі.

Нагадаємо, що тренерський штаб збірної України визначився зі складом на матч в групі С проти збірної Нідерландів на Євро-2020.

Відео: Канали Футбол 1,2,3.