Спорт ЧС-2022

Названо бронзову призерку чемпіонату світу з футболу у Катарі

20:10 17 гру 2022.  1783 Читайте на: УКР РУС

Вперше за третє місце змагалася команда з другого за величиною континенту.

У суботу, 17 грудня, збірна Хорватії обіграла суперників із команди Марокко у матчі за третє місце на чемпіонаті світу-2022 у Катарі з рахунком 2:1.

Хорватія відкрила рахунок на 7-й хвилині голом Йошки Гвардіола. Через дві хвилини марокканець Ашраф Дарі зрівняв рахунок. Перемогу хорватам завдав точний удар Мислава Оршича (42).

Хорватія втретє здобула медалі на чемпіонаті світу. У 1998 році команда також посіла третє місце, на світовій першості 2018 року хорвати стали другими.

Марокко – перша команда з Африки, яка брала участь у матчі за третє місце на чемпіонатах світу.

Чемпіонат світу-2022 стартував 20 листопада та завершиться 18 грудня. У фіналі чинні чемпіони світу із Франції зіграють із Аргентиною.