Спорт Євро-2020

Названо місце України в рейтингу найгірших команд Євро-2020

09:14 13 лип 2021.  2248 Читайте на: УКР РУС

Переможець Євро-2020 Італія пропустила чотири голи.

У 2021 році збірна України з футболу очолила антирейтинг Євро-2020, пропустивши найбільша кількість голів на чемпіонаті Європи. Про це з посиланням на сайт УЄФА повідомляє інформаційне агентство УНН.

Аналіз поєдинків показав, що за підсумками п'яти зіграних матчів було зафіксовано 10 пропущених м'ячів. У кожному з них суперник проривав оборону захисника воріт Георгія Бущана.

Статистика промахів української команди виглядає так:

• Нідерланди - три пропущені голи;
  • Північна Македонія - один;
  • Австрія - один;
  • Швеція - один;
  • Англія - чотири.

Після підопічних Андрія Шевченка в антирейтингу слід чвертьфіналіст Швейцарія - дев'ять голів, четверта команда групи A Туреччина, представник групи C Північна Македонія і чвертьфіналіст Хорватія - вісім.

Англія, яка в нинішньому XVI чемпіонаті Європи з футболу конкурувала за першість з батьківщиною флорентійського кальчо, у результаті програла Євро-2020 Італії. У неї найменша кількість пропущених м'ячів - два.

Під час Євро-2012 матч між Україною та Англією відбувся на "Донбас Арені" 19 червня 2012 року. Тоді збірній України не був зарахований гол і вона вибула з гри з рахунком 0:1.

Нагадаємо, в 2021 році, 3 липня, на Євро-2020 в Римі Україна програла Англії з рахунком 0:4.